Kontakta oss gärna

Vi eftersträvar en hög servicenivå och personlig direktkontakt är en självklarhet för oss. Kontakta ditt närmaste Thermotech Center om du vill beställa eller behöver support.
NÄR DU BEHÖVER HJÄLP

Här finns vi

Kontakta ditt närmaste Thermotech Center om du vill beställa eller behöver support. Fabrik och huvudlager finns i Sollefteå.

VI HJÄLPER DIG

Alla vi på Thermotech

Söker du en specifik person så finns alla våra medarbetare på Thermotech samlade här.

Anders Andersson

VD, Umeå

anders.andersson@thermotech.se

090-12 55 82

Andreas Anderzon

Supply chain, Sundsvall

andreas.anderzon@thermotech.se

060-64 70 92

Thomas Gustafsson

Försäljningschef, Malmö

thomas.gustafsson@thermotech.se

040-671 02 02

Erik Årdahl

Ekonomichef & IT-ansvarig, Umeå

erik.ardahl@thermotech.se

090-206 07 40

Kirill Makarov

Produktchef, Umeå

kirill.makarov@thermotech.se

090-12 56 04

Ulrika Mattisson

Kommunikationsansvarig, Sundsvall

ulrika.mattisson@thermotech.se

060-64 70 94

Fredrik Westermark

Produktionschef, Sollefteå

fredrik.westermark@thermotech.se

0620-68 33 44

FAQ
FAQ

Vanliga frågor

Här har vi samlat svar på några av de vanliga frågor vi får, både från installatörer och bostadsägare.

Vanliga frågor
VÄXEL

0620-68 33 30

info@thermotech.se

Kontakta vår huvudväxel om du är osäker på vem du ska prata med

EKONOMI

090-699 20 20

ekonomi@thermotech.se

För kontakt om fakturor eller andra ekonomifrågor.

GODSMOTTAGNING

0620-68 33 39

Hit ringer du om du har frågor om godsmottagning på fabriken i Sollefteå