Thermotech Center Stockholm

Thermotech Center Stockholm, kontor

Kontor, Lilla Torget 4

Thermotech Center Stockholm, lager

Lager, Görlavägen 5

Thermotech Center Stockholm, lager

Thermotech Center Stockholm är beläget i Norrtälje, med hämtlager i Görla industriområde (Görlavägen 5) och kontor i gamla Stadshotellet mitt i centrum.

På hämtlagret i Görla hittar du:   
Adress: Görlavägen 5, 761 41 NORRTÄLJE

  • Proffsbutik och hämtlager med brett sortiment
  • Kunnig personal med lång och gedigen erfarenhet

På kontoret vid Lilla Torget hittar du:

  • Produktutställning
  • Projekterings- och beräkningshjälp
  • Kunnig personal med lång och gedigen erfarenhet

Varmt välkommen in för att hämta grejor, få rådgivning eller kanske bara ta en kopp kaffe!

0176-20 75 40

Öppettider

Dag före röd dag: 07:00 – 13:00

Kontor (Lilla Torget)
Mån – Fre:
07:00 – 16:00

Lager (Görla)
Mån – Fre:
07:00 – 09:00 och 15:00 – 16:00

Däremellan efter önskemål, ring 0176-20 75 40

Kontakt

Linn Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Linn Nehl

Regionchef & innesäljare

linn.nehl@thermotech.se

Linus Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Linus Fröjd

Regionchef , inne- & utesäljare

linus.frojd@thermotech.se

Annika Höglund, Thermotech Center Stockholm

 

Annika Höglund

Teknisk innesäljare & ansvarig projektering

annika.hoglund@thermotech.se

Sofie Morger, Thermotech Center Stockholm

 

Sofie Morger

Innesäljare

sofie.morger@thermotech.se

Tina Carell, Thermotech Center Stockholm

 

Tina Carell

Inne- & utesäljare

tina.carell@thermotech.se

Fredrik Carlsson, Thermotech Center Stockholm

 

Fredrik Carlsson

Projektör

fredrik.carlsson@thermotech.se

Jonas Gustavsson, Thermotech Center Stockholm

 

Jonas Gustavsson

Projektör

jonas.gustavsson@thermotech.se

Lars Eriksson, Thermotech Center Stockholm

 

Lars Eriksson

Projektör

lars.eriksson@thermotech.se

 

Karin Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Karin Fröjd

Växel

karin.frojd@thermotech.se

Anna Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Anna Fröjd

Projektör

anna.frojd@thermotech.se

Adress

Lilla Torget 4, 761 30 Norrtälje

 

Kontaktinformation för