Thermotech Center Stockholm

Thermotech Center Stockholm är beläget på August Strindbergs gata 17 i Norrtälje. Här finns vi lättillgängligt med goda parkerings- och lastningsmöjligheter.

Här hittar du:   

  • Hämtlager med brett sortiment
  • Kontor med projekterings- och beräkningshjälp
  • Produktutställning
  • Kunnig personal med lång och gedigen erfarenhet

Varmt välkommen in för att hämta material, få rådgivning eller kanske bara ta en kopp kaffe!

0176-20 75 40

Öppettider

Mån – Fre:
07:00 – 16:00

Lunchstängt:
11:00 – 12:00

Dag före röd dag
07:00 – 13:00

Kontakt

Linn Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Linn Nehl

Regionchef & innesäljare

linn.nehl@thermotech.se

Linus Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Linus Fröjd

Regionchef , inne- & utesäljare

linus.frojd@thermotech.se

Annika Höglund, Thermotech Center Stockholm

 

Annika Höglund

Teknisk innesäljare & ansvarig projektering

annika.hoglund@thermotech.se

Sofie Morger, Thermotech Center Stockholm

 

Sofie Morger

Innesäljare

sofie.morger@thermotech.se

Pia Grünfeldt, TTC Stockholm

Pia Grünfeldt

Utesäljare

pia.grunfeldt@thermotech.se

Fredrik Carlsson, Thermotech Center Stockholm

 

Fredrik Carlsson

Projektör

fredrik.carlsson@thermotech.se

Jonas Gustavsson, Thermotech Center Stockholm

 

Jonas Gustavsson

Projektör

jonas.gustavsson@thermotech.se

Lars Eriksson, Thermotech Center Stockholm

 

Lars Eriksson

Projektör

lars.eriksson@thermotech.se

Tina Carell, Thermotech Center Stockholm

 

Tina Carell

Lagersäljare

tina.carell@thermotech.se

Angelica Åström, TTC Stockholm

 

Angelica Åström

Lagersäljare

angelica.astrom@thermotech.se

 

Anna Fröjd, Thermotech Center Stockholm

 

Anna Fröjd

Projektör

anna.frojd@thermotech.se

Adress

August Strindbergs gata 17, 761 46 Norrtälje

 

Kontaktinformation för