Thermotech Center Malmö

Thermotech Center Malmö

Thermotech Center Malmö, lager

Thermotech Center i Malmö är beläget i Jägerso. Här finns vi lättillgängligt med goda parkerings- och lastningsmöjligheter. Lagret i Malmö försörjer samtliga Thermotechs Center i södra regionerna med materialleveranser.

Här hittar du:

  • Komplett stort lager
  • Prefab-tillverkning
  • Produktutställning
  • Projekterings- och beräkningshjälp
  • Kunnig personal och god service

Varmt välkommen in för att hämta grejor, få rådgivning eller kanske bara ta en kopp kaffe!

040-671 00 20

Öppettider

Måndag till fredag
07:00 – 16:00

Kontakt

Jimmie Malmberg, Thermotech Center Malmö

 

Jimmie Malmberg

Utesäljare

040-671 00 23

jimmie.malmberg@thermotech.se

Stefan Melchers, Thermotech Center Malmö

 

Stefan Melchers

Utesäljare

040-698 97 03

stefan.melchers@thermotech.se

 

 

Robert Sant

Teknisk innesäljare

040-671 00 25

robert.sant@thermotech.se

Mikael Hansson, Thermotech Center Malmö

 

Mikael Hansson

Lagerchef

040-698 97 01

mikael.hansson@thermotech.se

 

Johan Bengtsson, Thermotech Center Malmö

 

Johan Bengtsson

Lagersäljare

040-698 97 04

johan.bengtsson@thermotech.se

Tony Petersson, Thermotech Center Malmö

 

Tony Petersson

Lagersäljare

070-109 85 32

tony.petersson@thermotech.se

 

Adress

Travbanegatan 1, 213 77 Malmö

 

Kontaktinformation för