seo standard

Kontakt

TT Center Stockholm

Phone
0176-20 75 40

Thermotech Center Stockholm är beläget i Norrtälje, med lager i Görla industriområde och kontor i gamla Stadshotellet mitt i centrum.

I Görla hittar du:                                                                                           

  • Proffsbutik och lager med brett sortiment                                             
  • Kunnig personal med lång och gedigen erfarenhet                      

Öppettider lager (1 juni - 31 augusti):
Mån - Tors: 07.00 - 09.00 och 15.00 - 16.00   
Fre: 07.00-09.00 och 14.00-15.00 

Däremellan efter önskemål. Ring 0176-20 75 40.     

På Lilla Torget hittar du:

  • Produktutställning
  • Projekterings- och beräkningshjälp        
  • Kunnig personal med lång och gedigen erfarenhet

Varmt välkommen in för att hämta grejor, få rådgivning 
eller kanske bara ta en kopp kaffe!

Image

Öppettider

Kontor (1 juni - 31 augusti):  
Måndag 07:00 - 16:00
Tisdag 07:00 - 16:00
Onsdag 07:00 - 16:00
Torsdag 07:00 - 16:00
Fredag 07:00 - 15:00
Lunchstängt: 11:00 - 12:00

Kontakt


Linn Nehl

Regionchef och innesäljare
  • Image 0176-20 75 40
  • Image linn.nehl@thermotech.se

Linus Fröjd

Regionchef, inne- och utesäljare
  • Image 0176-20 75 40
  • Image linus.frojd@thermotech.se

Annika Höglund

Innesäljare och ansvarig projektering
  • Image 0176-20 75 40
  • Image annika.hoglund@thermotech.se

Sofie Morger

Innesäljare
  • Image 0176-20 75 40
  • Image sofie.morger@thermotech.se

Tina Carell

Inne- och utesäljare
  • Image 0176-20 75 40
  • Image tina.carell@thermotech.se

Fredrik Carlsson

Projektör
  • Image 0176-20 75 40
  • Image fredrik.carlsson@thermotech.se

Jonas Gustavsson

Projektör
  • Image 0176-20 75 40
  • Image jonas.gustavsson@thermotech.se

Lars Eriksson

Projektör
  • Image 0176-20 75 40
  • Image lars.eriksson@thermotech.se

Karin Fröjd

Projektör och växel
  • Image 0176-20 75 40
  • Image karin.frojd@thermotech.se

Anna Fröjd

Projektör
  • Image 0176-20 75 40
  • Image anna.frojd@thermotech.se

Karta

Lilla Torget 4, 761 30 Norrtälje, Sverige

Kontor